සිඩ්නි කොවිඩ් ආසාධිතයා Coles ඇතුලු ස්ථාන කිහිපයකටත් ගිහින්

සිඩ්නි නගරයෙන් හමුවූ කොවිඩ් ආසාධිතයෙකු ප්‍රසිද්ධ ස්ථාන රැසකට ගමන් කර ඇතැයි අනාවරණ වීමත් සමග මහජන සෞඛ්‍ය අනතුරු ඇගවීමක් නිකුත් කර තිබෙනවා.

මේ අනුව මාර්තු 10 වනදා පස්වරු 04 යි 15 ත් සවස 05 යි 30 ත් අතර කාලයේදී Hurstville Aquatic Leisure Centre, (in the stadium and gymnasium area) හි සිටි අයෙකු හෝ මාර්තු 13 වන සෙනසුරාදා Coles at Hurstville station හි සිටි අයෙකු වෙතොත් වහා සෞඛ්‍ය උපදෙස් අනුගමනය කරන ලෙසටයි දැනුම්දීමක් සිදු කෙරෙන්නේ.

Today’s Top Stories 2024.04.18

පිහි ඇනුමට ලක්වූ බිෂොප්වරයාගෙන් විශේෂ ප්‍රකාශයක් බාලි වෙත යන සංචාරකයන්ට අනතුරු ඇඟවීමක් පිළිකාවකට ප්‍රතිකාරයක් අත්හදා බැලීම ඔස්ට්‍රේලියාවෙන් ඇරඹෙයි වැටුප් සමග වැඩියෙන් නිවාඩු ගැනීමට හැකි නව යෝජනාවක් ඩුබායි යන ගුවන් මගීන්ට විශේෂ දැනුම්දීමක්

Read More »

දේව මෙහෙය අතර පිහි ඇනුමට ලක්වූ බිෂොප්වරයාගෙන් පළමු වරට විශේෂ ප්‍රකාශයක්

අන්තර්ජාලය ඔස්සේ විකාශය වෙමින් තිබූ දේව මෙහෙය අතර තමාට පිහියෙන් අනිනු ලැබූ තරුණයාට සමාව දෙන බව මාරි එම්මානුවෙල් රදගුරුතුමා පවසනවා.

Read More »